Oferta Sponsorska

Podczas zawodów bezzałogowych statków powietrznych, Droniada 2019, zdobyliśmy wicemistrzostwo Polski.

Następnie, zostaliśmy zakwalifikowani do najbardziej prestiżowego konkursu dronów na świecie: 2020 Medical Rescue Challenge.

Konkurs odbędzie się pod Brisbane, Australia w dniach od 29 Września do 2 Października.

Zbieramy fundusze na wzięcie w udziału w tym konkursie: przelot do Australii 12 studentów; zakup noclegów i wyżywienia na 7 dni i zakup dodatkowych materiałów do konstrukcji drona.

Poszukujemy Sponsorów, którzy wesprą działania studentów najlepszej polskiej uczelni technicznej.

Marka Sponsora i nowatorska technologia – to połączenie optymalne dla rozwoju polskiej techniki i jej najmłodszych twórców.

Marka Sponsora będzie prezentowana międzynarodowym firmom, które są zainteresowane najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie dronów.

O Konkursie

Medical Rescue 2020 to międzynarodowy konkurs prowadzony na bezludnych terenach Australii, podczas którego dron ma za zadanie dotrzeć do wyznaczonego domostwa i umożliwić komunikację między rannym a ratownikami, znajdującymi się w odległości ponad 10 km od niego.

Konkurs testuje m.in.: komunikacje na długie dystanse bez użycia sieci GSM, możliwości nowych konstrukcji VTOL (maszyny przystosowane do pionowego startu i lądowania) i systemu wykonującego zadane misje w trybie autonomicznym.

O naszym zespole

Koło Naukowe WUThrust działa przy Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej od roku 2017 i zrzesza studentów z wydziałów: Elektrycznego, Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa, Elektroniki i Technik Informacyjnych oraz Fizyki.

Projektujemy i konstruujemy bezzałogowe statki powietrzne. Naszym celem jest efektywne wykorzystanie możliwości tych urządzeń.

Nasza praca ma charakter interdyscyplinarny – wymaga współpracy studentów o różnych specjalnościach: elektroników, mechatroników, automatyków, aerodynamików i, co warte podkreślenia, informatyków. 

Braliśmy udział w zawodach:

  • Droniada 2018, a konkretnie w konkurencjach takich jak: pilna dostawa w U-space oraz inspekcja infrastruktury liniowej.
  • Droniada 2019, gdzie zadanie polegało na dostawie przesyłek kurierskich i śledzeniu samochodów.

Pakiety Sponsorskie

WUThrust nie mógłby działać i odnosić sukcesów bez wsparcia Sponsorów.

Politechnika Warszawska zapewnia zespołowi przestrzeń laboratoryjną i zaplecze testowe, natomiast budżet Koła pochodzi głównie od Sponsorów. Bez tego wsparcia młodzi konstruktorzy nie mieliby możliwości prezentacji swoich rozwiązań na arenie międzynarodowej.

WIDOCZNOŚĆ

WUThrust zaistniał już w mediach, m.in. w programach Telewizji Polskiej, Radia Dla Ciebie i w artykułach Polskiej Agencji Prasowej.

Młodzi konstruktorzy i skonstruowany przez nich dron – a tym samym także Sponsorzy –  są są stale promowani przez Politechnikę Warszawską i regularnie pojawiają się na zawodach krajowych Droniada.

Koło WUThrust z dumą promuje wszystkich sponsorów na Facebooku, Instagramie i na innych portalach społecznościowych.

NETWORKING NA RZECZ SPONSORÓW

WUThrust dociera do wielu studentów poprzez aktywną obecność w mediach społecznościowych oraz na kampusie Politechniki Warszawskiej.

Podczas wszystkich działań pamiętamy o promowaniu Sponsorów. Dzięki temu informacje o Sponsorach docierają do rozległej sieci tysięcy studentów, absolwentów i wykładowców Politechniki Warszawskiej oraz ich środowisk.

Sponsorzy mogą nawiązać współpracę z najlepszymi studentami Politechniki Warszawskiej i spośród nich rekrutować swoich pracowników.

Platinum

od 10'000PLN

Gold

od 5'000PLN

Silver

od 1'000PLN

Jak sponsorować koło?

Zapraszamy potencjalnych Sponsorów do nawiązania kontaktu z nami. Podczas spotkania pokażemy nasze dokonania i plany. Przedstawimy możliwości współpracy. 

wuthrust[!at]gmail.com

www.facebook.com/wuthrust/